Jakub Vrána se znovu po odvykačce vrací do NHL

Český hokejový útočník Jakub Vrána byl nucen opustit tým Detroit Red Wings. Byl zařazen do asistenčního programu pro pomoc hráčům se závislostí za nespecifikované důvody. Po pauze se 27letý talentovaný Jakub vrací znovu na scénu tentokrát v týmu St. Louis Blues. Je to jeho další šance, jak se prosadit. Mimo to takto dobrého hráče Blues potřebují kvůli problémech v postupu. Pro Vránu je to možná lepší než se dostat do sehraného týmu.

Teď je tedy Blues pro Vránu velká šance, jak se znovu prosadit. Jen to vydržet a nespadnout znovu do nějakých problémů. Už to ale není začínající mladík. Český hokejový talent měl dlouho našlápnuto ke skvělé kariéře a dělal správné věci. Říká se, že mohl být jako David Pastrňák, s ním ostatně hrál v juniorských reprezentacích.

 „Talent k pohledání. Vynikající bruslař válí ve švédském Linköpingu, mezi hromadou vynikajících mladíků se už prosadil do prvního týmu a okusil tamní elitserien. Udivuje tahem na bránu, koncovkou, prací s pukem. Pokud vydrží, zařadí se jednou k velkým hvězdám českého hokeje. Sám hoří odhodláním, aby toho docílil,“ psal o něm hokej.cz, když mu ještě nebylo 17. On sám tehdy řekl „Mým snem je NHL.“

Napište odpověď