O časopisu

Časopis Kampak vznikl ve školním roce 2022/2023 v rámci mediálního projektu zahrnutého do hodin českého jazyka (pod vedením M. Černého) a informatiky (pod vedením J. Procházky).

Celá redakce byla složena ze studentů a studentek 2. ročníku Waldorfského lycea, kteří měli na starosti všechno od samotného konceptu a vizuálu časopisu přes propagaci až po psaní, editování a jazykové korigování článků. Tuto práci letos převzal současný 2. ročník (pod vedením J. Ferencové a M Černého) a v pondělí 22. dubna veřejně spustil druhý běh tohoto časopisu.

Kampak, podobně jako jeho předchůdce Digestoř, není nijak úzce tematicky zaměřený. Kampak se na našich stránkách uchýlíte, je jen na vás, každý si určitě najde to své.

Přejeme příjemné čtení, koncem školního roku se můžete těšit i na tištěnou verzi!