Horoskop na nejbližší budoucnost

Milí čtenáři*ky; ze všech ostatních článků mých kolegů se může zdát, že budoucnost lidstva je nejistá a konec světa se blíží. To Vám ale stále nedá jistotu ve svém osobním životě, který se může zdát oproti problémům okolního světa miniaturní. Proto jsem se rozhodl Vám vaší budoucnost a události Vám blízké trochu přiblížit. Zde je jedinečná šance nahlédnout do věcí, které jsou jěště zahaleny v mlze, a poznat část svého osudu.

Beran– 21. 3. – 20. 4.

Čeká Vás období plné nečekaných zvratů a změn. Tyto změny ovšem nemusí být vždy pozitivní. Kvůli tomu se nepouštějte do žádných větších kroků, místo toho se ale snažte udržet svůj život ve starých kolejích a nevypadnout ze starého řádu.

Býk – 21. 4. – 21. 5.

Přestože za sebou máte obtížnou část svého života, tak jste stále naplněni optimismem a vůlí pokračovat dál. Očekávejte viditelné změny k lepšímu, a to nejen z psychické stránky, ale i z té fyzické. Nyní je nejlepší čas na sobě začít pracovat; začněte běhat, přestaňte kouřit nebo jezte zdravěji.

Blíženci – 22. 5. – 21. 6.

Bude Vás čekat období, kdy se budou někteří Vaši známí snažit sebrat Vaše místo v kolektivu, Vaší pozici v práci nebo podobně. Nenechte se ale odradit od přímého postupu výš. Buďte připraveni na cokoliv, co Vám Vaše okolí přinese, ale nestaňte se bezcitnými. Vaše odhodlanost Vás přes tyto problémy přenese.

Rak – 22. 6. – 22. 7.

V práci se Vám velmi daří a můžete očekávat povýšení. Vašim nadřízeným se líbí Vaše nasazení a chuť k práci, ale nenechte si peníze a kariéru vstoupit do hlavy. Jestliže se budete příliš soustředit na práci, tak si o Vás můžou Vaši přátelé začít myslet, že jste kariérista. Zkuste být méně hlavou v práci a více v kolektivu.

Lev – 23. 7. – 22. 8.

Čeká Vás příjemné období, kdy si můžete dovolit rozmazlovat se a být na sebe hodní. Zajděte si ke kadeřníkovi nebo na kosmetiku. Rozmazlete se dobrým jídlem, bez dobrého jídla přece není dobrý život. Nejezte ale příliš nezdravě, abyste tvrdě nenarazili na hranice svého zdraví.

Panna – 23. 8. – 22. 9.

Vaše životní kroky jdou správnou cestou. Zasloužíte si být na sebe pyšní.  Nebojte se podnikat kroky, kterých jste se dosud báli, můžete si dovolit experimentovat s věcmi, do kterých byste se jindy nepustili. Vaše kariéra je na bezpečném místě a nemusíte se o ni příliš bát.

Váhy – 23. 9. – 23. 10.

Začínáte být nedůvěřiví vůči ostatním, což si bere velkou daň na Vaší psychice. Ostatní lidé tu nejsou, aby Vám ublížili, ale proto, aby Vás provedli životem a pomohli Vám v těžkých chvílích. Přesto je vaše psychické rozpoložení na dobré vlně, ale to se může lehce změnit. Meditace je zaručený způsob, jak si můžete pomoci.

 Štír – 24. 10. – 22. 11.

V tomto období můžete očekávat velké rozšíření Vašeho okruhu přátel, dosti pravděpodobně způsobené Vaší nenadálou ochotou najít si nové známosti. Toto se dost možná projeví i v lásce. Snažte se přesto co nejvíce zlepšovat vztahy s lidmi, které už znáte, abyste neztratili stará přátelství.

Střelec – 23. 11. – 21. 12.

Vaše práce Vás ničí. Jste neustále myšlenkami v práci a myšlenky na kariéru Vás konzumují. Nebojte se v zápalu do práce trochu ubrat, abyste se nepřipravili o „svobodný“ život. Oproti tomu se snažte znovu navázat vztahy, které jste ztratili kvůli přebytku myšlenek o penězích a úspěchu ve světě kapitalismu.

Kozoroh – 20. 12. – 20.1.

Přestože jste zrovna na dobrém místě, tak se může cokoliv změnit. Očekávejte změny k horšímu, a to téměř všude, kde je to jen možné. Nenechte se ale těmito změnami zničit. Na světě jste z určitého důvodu a tento důvod musíte najít. Jakmile se dostanete přes toto obtížné období, tak Vám může cokoliv potom připadat skvělejší než kdy dřív.

Vodnář – 21. 1. – 20. 2.

V profesním i kamarádském prostředí se můžete uvolnit a popustit uzdu své kreativitě. Očekávejte zlepšení Vaší produktivity a potažmo i příjmů. Když budete mít schopnost pokračovat s Vaším životem takto i nadále, tak můžete očekávat pozitivní výsledky.

Ryby – 21. 2. – 20. 3.

Očekávejte velmi dynamické období. Nic nenechávejte náhodě, mějte všechno pod kontrolou, ale nebuďte obsesivní nad nedůležitými věcmi. Snažte se vše zakořenit zpátky tak, jak to má být. Vaše existence je v nebezpečí.

Napište odpověď